GATE4AD jde s dobou
GATE4AD jde s dobou
Svět se v posledních letech změnil – téměř vše se dá vyřešit online. Proto vznikla i online platforma pro nákup mediálního prostoru GATE4AD. Lidé už nechtějí vysedávat na dlouhých schůzkách a uzavírat objemné celoroční závazky. Chtějí si prostor pro svou reklamu nakoupit ihned, odkudkoliv a kdekoliv. Na největším reklamním trhu světa v USA už tento způsob reklamy funguje, a tak jsme se rozhodli tuto službu nabídnout i u nás.
GATE4AD nabízí mnoho
GATE4AD nabízí mnoho
  • průměrně 150 mediálních nabídek
  • automatické vygenerování mediálního plánu i faktury
  • bez závazků
  • možnost kombinace médií
  • možnost objednávky i malé kampaně a testování výkonnosti médií
  • bez schůzek
  • nákup z pohodlí domova, kavárny, přírody, prostě odkudkoliv
  • Finanční jistota – veškeré účetnictví zajišťuje renomovaná společnost DELOITTE
GATE4AD v Evropě
GATE4AD v Evropě
Od 1. června 2022 si budete moci nakupovat reklamní prostor i ve více zemích Evropské unie a ve Švýcarsku i přes problematiku rozdílných DPH.
GATE4AD team
Barbora Hovorková
Barbora Hovorková
Managing Director Czech Republic
Bára je šéfka pobočky pro Českou republiku. GATE4AD tlačí přesnými kroky dopředu, ví jak na to. Na reklamním trhu ji zná skoro každý už 20 let, plánovala a nakupovala stovky televizních reklamních kampaní zahraničních a českých reklamních klientů
Jan Klápa
Jan Klápa
Development EU & Switzerland
Honza je zakladatel a hnací síla firmy. Čerpá z mnoholetých zkušeností ve světe reklamy - ví co, kdy, kde a jak. Nikdy se nezastaví a stále se mu v hlavě rodí nové nápady – tentokrát se inspiroval reklamní scénou v ostatních zemích a stvořil GATE4AD. Nyní se stará o to, abyste si mohli nakoupit reklamní prostor po celé Evropě.
Kateřina Šrámková
Kateřina Šrámková
Finance Manager
Katka má každou korunu zkušeně pod kontrolou – na halíř musí vždy vše sedět, jinak jí nesmíme na oči. Zabezpečuje finanční stabilitu firmy. A tak máte vy super nákupní podmínky a my každý měsíc co jíst.
Petr Michálek
Petr Michálek
Marketing Director
Petr má na starosti, abyste objevili bránu do světa reklamy a porozuměli, proč se i vám vyplatí do ní vstoupit. S oblibou hledá nové cesty a zjišťuje, co by šlo ještě vylepšit. Zodpovídal za řadu zajímavých projektů a tak nesmí chybět ani u nás.
Lenka Kroupová
Lenka Kroupová
Office Manager
Lenka je důležitým článkem pro spokojenost celé firmy - dává věcem i lidem řád a tak vše drží pohromadě. V případě, že se vyskytne jakýkoli problém, Lenka ho s grácií vyřeší. Často a rádi se na ni obracíme.
Martin Štellmach
Martin Štellmach
Art Director
Maťo je ostřílený grafik a „árťák“, který zpracovává veškerá kreativní zadání. Vždy vymyslí něco nového, čímž zaujme nejen okolí, ale i sebe. Kšilt, sluchátka a úsměv jsou jeho poznávací znamení. Je to graficky multitalentovaný slovenský čávo.
Klára Klápová
Klára Klápová
Graphic Designer
Kláru vždy bavil design a tak po letech v online marketingu přesedlala do kreativnějšího světa grafiky. Zkušenosti s reklamou kombinuje s citem pro vkusné a pečlivé zpracování. Hledá stále novou inspiraci – kdykoliv a kdekoliv.
Renata Vilímová
Renata Vilimová
Account Manager
Renča pro vás připravuje a neustále vylepšuje všechny reklamní nabídky. Komunikaci s klienty i dodavateli má v malíku. Pracuje ráda a vždy s úsměvem.